Në dhomat tona do të gjeni ajër të kondicionuar qendror, minibar (artikujt me pagesë ekstra), TV LED 60” me kanale vendase dhe ndërkombëtare, kasafortë në dhomë, tualet me kënd dushi, artikujt të higjienës (falas), tharëse flokësh, tavolinë, lidhje interneti pa pagesë me dhe pa kabllo, telefon, të linjta, perde dhe tapet kundër zjarrit, të linjta anti-alergjike, shapka falas, robdëshambër, ballkon (në një pjesë të dhomave), shtretër King-size (në Dhomat Ekzekutive dhe Suitë), Jacuzzi (në Suitën Ekzekutive) etj.

.

Mësoni disponibilitetin. Na telefononi.+355 4 22 00 001

Jemi në dispozicion 24 orë në 7 ditë të javës

Të shijoshSUITËN EKZEKUTIVE

  • E përshtatur për nevojat e klientëve
  • Banjë dhe komoditete luksoze
  • Jacuzzi personal
  • Dizajn elegant
  • Comfort i shtuar
  • Dekor i veçantë

Rezervoni Suitën Ekzekutive

Komfort maksimal nëDHOMAT EKZEKUTIVE

Akomodim me hapësirë të veçantë dhe komfort me ndjesi të klasit të lartë, dizajn i shkëlqyer, banjë me mermer.

Rezervoni Dhomat Ekzekutive

Një qëndrim i këndshëm nëDHOMAT SUPERIORE

E përshtatshme për qëndrime më të gjata, me ndjesinë e shtëpisë, komoditet të klasit të lartë, ballkon, hapësirë e madhe.

Rezervoni Dhomat Superiore

Çmimet më të mira tekDHOMAT STANDARDE

  • Atmosferë intime
  • Dekorim i detajuar
  • Rehati
  • Voli ekonomike

Rezervoni Dhomat Standarde

ÇMIMET

(për përdorim nga një person)

Dhoma Standarde € 77
Dhoma Superiore € 82
Dhoma Ekzekutive € 102
Suita Ekzekutive € 140

REZERVO

Online Chat
Back
Fill out the following:
Start Chatting
No users are currently online
User is offline and cannot receive messages
Send