RESTORANTI MË I VEÇANTË NË QYTETRESTORANT LOT

Në qendër të Tiranës ekziston një zgjedhje mjaft elegante për të dashuruarit pas ushqimit.Restoranti ynë i është përshtatur të gjitha shijeve dhe ofron opsionin më të mirë në qytet për Fine Dining. Menyja ofron një gamë të gjerë gatimesh: nga mishi i përzgjedhur me shumë kujdes tek peshku i freskët dhe ushqimet organike në gatime vegjetariane, jemi të sigurt që çdo klient do të gjejë veten aty.

Ne krenohemi me eksperiencën ndërkombëtare të Shefit tonë të kuzhinës e cila garanton një shije unike në secilin prej gatimeve tona. Menytë janë përgatitur me një përkushtim të veçantë prej tij.Mos hezitoni të kërkoni pjatën tuaj të preferuar; nëse nuk është në meny, Shefi do të propozojë qasjen tonë më të përshtatshme me të.

Chef Gerald RichardsonInternational Cuisine & Pastries Chef

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse. A communi observantia non est recedendum. Quisque ut dolor gravida, placerat libero vel, euismod. Cras mattis iudicium purus sit amet fermentum. Phasellus laoreet lorem vel dolor tempus vehicula.

Come and Taste One of the Chef’s Specialities

Gjithkush mund ta shijojë kafshatën e parë, por vetëm një Shef i vërtetë të bën ta shijosh gatimin deri në kafshatën e fundit!François Minot


ORARI

Restoranti shërben në çdo orar mes drekës dhe darkës nga ora 12:00 deri në orën 23:00

Vendndodhja


REZERVIM

Telefononi ose shkruani në çdo kohë për të rezervuar një tavolinë apo event

Tel.: +355 4 22 00 001
Mob.: +355 67 60 38 888

Online Chat
Back
Fill out the following:
Start Chatting
No users are currently online
User is offline and cannot receive messages
Send